Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v dokumentu Prohlášení o COOKIES - zde.

Havarované a poškozené auto

Každému se může stát, že si poškodí auto nebo nějak havaruje. A to buď z vlastní viny nebo z viny cizí. Doporučujeme našim klientům, aby jakékoliv poškození vozidla s námi telefonicky konzultovali, protože někdy navenek banální poškození může být významným zásahem do rozpočtu nebo nemusí být kryto z jakéhokoliv pojištění. Mylně je v současnosti mnohdy interpretováno, že škoda bez přítomnosti policie může být max. 100 tisíc korun. Upřesňujeme proto, že tato částka se týká subjektu. Tzn. že pokud dojde k havárii dvou vozidel, tak každý může mít škodu až 100 tisíc Kč - škody se nesčítají.

Máme dlouholeté zkušenosti v opravách poškozených vozidel, a proto docela přesně dokážeme rozpoznat finanční náročnost oprav. Poškozená auta se dají opravovat i různými metodami, které ve svém výsledku i předčí onu výměnu dílu. Alternativní (neoriginální) díly při těchto opravách používáme jen vyjímečně, na přání zákazníka a to z důvodu nepřesných, zejména karosářských dílů od druhovýrobců, které bývají vyrobeny také o poznání z jiných a tenčích plechů.

Jedny z nejčastějších škod na laku jsou různé rýhy a hlubší dírky v plechových dílech karoserie. Jejich zaretušování je velmi komplikované, jediná možná náprava existuje v použití buď lokálního zástřiku nebo celkového přelakování konkrétního dílu. Také při poškození zámku může dojít k poškození laku, což znamená tmelení a přelakování celého dílu.

Velmi častým poškozením jsou různé oděrky nárazníků. Tyto oděrky se snažíme lakovat zástřikem, ale při celkově horším vzhledu laku doporučujeme přelakování celého dílu.

Vzhledem k tomu, že vzhled vozidla a jeho povrch je vizitkou každého uživatele a také je spojen s dlouhodobými zárukami jak na lak nebo prorezivění karoserie, doporučujeme uživatelům, aby občas vozidlo vizuálně zkontrolovali a pokud potřebují poradit s ošetřením či nápravou stavu, aby nás navštívili.AF CENTRUM

Autorizovaný servis a prodej vozidel Alfa Romeo, Abarth, Fiat LCV, Fiat, SsangYong a Nissan.

Servis

Provozní doba servis:
Po-Pá: 7 - 17 hod

Prodej

Prodej nových vozidel, autobazar:
Po-Pá: 9 - 17 hod
So: 9 - 12 hod

 

 

Kontakty